Zapraszamy serdecznie do udziału w hybrydowej konferencji szkoleniowo-naukowej pt. Karmienie piersią – ku przyszłości.

W imieniu Centrum Nauki o Laktacji zapraszamy serdecznie do udziału w hybrydowej konferencji szkoleniowo-naukowej pt. Karmienie piersią – ku przyszłości. Konferencja organizowana jest we współpracy z Zakładem Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM i Polskim Towarzystwem Konsultantów i Doradców Laktacyjnych. Gośćmi specjalnymi będą: słynna Prof. Donna Geddes z Uniwersytetu Zachodniej Australii, która przedstawi wyniki badania, które zmieniły wszystko, co wiedzieliśmy o wędzidełku języka oraz Barbara Wilson-Clay z USA, która odpowie na pytanie co jest najważniejsze w sprawowaniu opieki laktacyjnej na podstawie 35 lat pracy konsultanta IBCLC.
Szczegółowy program znajduje się na naszej stronie: https://cnol.kobiety.med.pl/wp-content/uploads/2022/04/Program_Jubileuszowy-XV-Zjazd-CNoL-2022.pdf
Jubileuszowy XV Zjazd CNoL odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2022 roku w hotelu Airport Hotel Okęcie****, ul. Komitetu Obrony Robotników 24 w Warszawie. Uczestnikami konferencji będą: położne, pielęgniarki, lekarze, absolwentki naszych kursów – osoby zajmujące się na co dzień opieką nad matką i dzieckiem, specjalistycznym poradnictwem laktacyjnym, a także wspierające i propagujące karmienie piersią w swoich środowiskach.

 

wstecz