Jubileuszu 50-lat pracy zawodowej i naukowej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Pani prof. Doroty Kornas-Bieli.

Z okazji Jubileuszu przekazaliśmy Pani Profesor specjalny list gratulacyjny (do pobrania poniżej). A wszystkich tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu zachęcamy do obejrzenia relacji zamieszczonej na kanale YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=K5Or1-sJeH8


oraz do zapoznania się ze specjalną publikacją "Oblicza życia. Księga Jubileuszowa Profesor Doroty Kornas-Bieli", którą można znaleźć pod następującym adresem:

http://hdl.handle.net/20.500.12153/1748

 

 

                                                                                 Warszawa dnia, 7.06.2021

 

List gratulacyjny dla dr hab. Doroty Kornas-Bieli prof. KUL

 

W imieniu wszystkich członków Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, składamy na ręce Drogiej nam wszystkim prof. Doroty Kornas Bieli najserdeczniejsze gratulacje z okazji Jubileuszu 50-lat pracy zawodowej i naukowej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Dziękujemy za wytrwałe, odważne i stanowcze dążenie drogą do prawdy…, która jest również fundamentalną częścią naszej pracy doradców życia rodzinnego i nauczycieli NPR.

Naukowe opracowanie programu prokreacji ekologicznej nie było by pełne bez ekologii łona rodziców i ich świadomego kontaktu z dzieckiem w okresie życia prenatalnego. Jako spadkobiercy myśli prof. W. Fijałkowskiego tym bardziej cieszymy się, że Pani Profesor wciąż rozwija te ważne po ludzku i po Bożemu zagadnienia troski o zintegrowane przygotowanie do dwurodzicielstwa od poczęcia, ochronę najsłabszych i niepełnosprawnych oraz budowanie łączności pokoleniowej.

Czujemy, że jest Pani Profesor częścią naszej społeczności służącej cywilizacji życia.

Choć tak wiele już udało się zrobić, życzymy nadal niestrudzonych sił i pomysłów do twórczej naukowej pracy na polu ochrony i poznawania życia od poczęcia.

                                                             

Vivat Jubilatka

Z wyrazami głębokiego szacunku i przyjaźni

W imieniu ZG PSNNPR

Ewa Ślizień Kuczapska

 

Do pobrania

Galeria zdjęć

wstecz