lubuski

Kontakt

Agnieszka Tokarz

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Telefon: (68) 325 00 30

http://www.npr-lubuskie.pl/

Pobierz informację jako: Wizytówka

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Oddział lubuski - planowane działania

  • Październik 2013 - Marzec  2014 - prowadzony jest kurs II st. metody wielowskaźnikowej podwójnego sprawdzenia w Gorzowie Wlkp. Przewidywany czas egzaminu to maj 2014.
  • Od stycznia 2014 ruszają prace zespołu, który ma za pomoca e-karty tworzyć archiwum kart cykli, zwłaszcza tych nietypowych. Zamiarem jest udostępnienie tego archiwum wszystkim nauczycielom oddziału w zastrzeżonej strefie strony www.npr-lubuskie.pl, czyli w tzw. edu-strefie.  Ma być pomoc dla nauczycieli w prowadzeniu kursów i szkoleń. Jest możliwość rozszerzenia  prac zespołu i tworzenia takiego ogólnego archiwum, bazy danych dla innych oddziałów. Trzeba by tylko przesyłać do nas karty.
  • W pierwszym półroczu 2014 planujemy zorganizowanie pilotażowego  kursu dla użytkowników z wykorzystaniem nowych materiałów. Dokładny termin jest jeszcze nie znany z uwagi na różne aspekty organizacyjne.
  • Pierwszy kwartał 2014 roku planowane są prace rewitalizacyjne strony www.npr-lubuskie.pl.
  • Wrzesień 2014 spotkanie roczne oddziału regionu Zielona Góra - Gorzów Wlkp. (nowi nauczyciele). Wybór nowych władz Oddziału.