Konferencja w ramach akcji "Życiu tak"

zyciutakW imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji w ramach kampanii społecznej "Kochamy każde dziecko", która odbędzie się 4 czerwca br. w Krakowie.
Celem kampanii jest doprowadzenie do pełnej prawnej ochrony życia wszystkich poczętych dzieci, a także wzmocnienie ochrony macierzyństwa. Ważnym jej elementem jest zbiórka podpisów pod "Apelem do polskich parlamentarzystów o prawo do życia dla każdego poczętego dziecka i ochronę macierzyństwa" (treść apelu dostępna tutaj).
W czasie konferencji zostaną przedstawione racje etyczne, medyczne i prawne, przemawiających za wyeliminowaniem z ustawy chroniącej życie (z 7 stycznia 1993 r.) tzw. "wyjątków" dopuszczających "legalne" zabijanie nienarodzonych dzieci. Celem konferencji jest także przygotowanie katolików świeckich do zbierania podpisów pod "Apelem do polskich parlamentarzystów o prawo do życia dla każdego poczętego dziecka i ochronę macierzyństwa" oraz do prowadzenia akcji apostolsko-edukacyjnej na rzecz pełnej ochrony życia poczętych dzieci. 
Szczegółowy program konferencji znajdą Państwo tutaj.